نظامی سینما برنامه مجموعه برنامه سینمای

نظامی: سینما برنامه مجموعه برنامه سینمای کارگردانی برنامه ریزی محمدحسین لطیفی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مردم را با دلار ۱۰ هزار تومانی و سکه سه میلیون تومانی رها کرده‌ایم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم را با دلار ۱۰ هزار تومانی و سکه سه میلیون تومانی رها کرده‌ایم و بعد هم میگوییم ساکت شوند، خب این که نمی‌شود.

مردم را با دلار ۱۰ هزار تومانی و سکه سه میلیون تومانی رها کرده‌ایم

مردم را با دلار ۱۰ هزار تومانی و سکه سه میلیون تومانی رها کرده ایم

عبارات مهم : میلیون

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم را با دلار ۱۰ هزار تومانی و سکه سه میلیون تومانی رها کرده ایم و بعد هم میگوییم ساکت شوند، خب این که نمی شود. بالاخره باید با مردم گفت وگو کرد.

سید حسین نقوی حسینی در گفت وگو با ایلنا، راجع به ابعاد سیاسی و اقتصادی ناآرامی های دیروز پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: پرسشها اقتصادی وجود دارد که این پرسشها اقتصادی واقعا غیرقابل تحمل هست. ولی در این اعتراضات که ممکن است بخشی از آن هم اعتراضات به حقی باشد، بالاخره معاندین و دشمن های ورود پیدا می کنند و سازماندهی می کنند و تلاش می کنند از این اعتراضات بهره برداری کنند. بنابراین در عین حال که ممکن است بعضی از اعتراضات به حق باشد باید مواظبت کنیم که دشمن های ما بهره برداری نکنند.

وی با اشاره به ناآرامی های اخیر تهران، تاکید کرد: قطعا لایه اول حضور کاسب و مغازه دار و راننده هستند ولی فقط ای نها نیستند آیا که ما کار امنیتی کردیم و آشنایی داریم و به محض اینکه اعتراض به حقی به وجود می آید، لایه های ضدانقلاب و معاند شکل می گیرد و تلاش می کنند که هدایت گری کنند.

مردم را با دلار ۱۰ هزار تومانی و سکه سه میلیون تومانی رها کرده‌ایم

این عضو کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: اگر شرایط اقتصادی اصلاح پیدا کند، کسی اعتراض نمی کند. باید شرایط اقتصادی اصلاح شود. دولت اول باید با مردم حرف بزند و توچال نرود. لتیان نرود. ما دیدیم که در این دو هفته گذشته یک هفته لتیان بوده و یک هفته هم توچال بوده هست. اینجاها نرود. با مردم صحبت کند. بگوید شرایط اینچنین است و ما باید اینچنین حرکت کنیم. وزرا با مردم صحبت کنند. مردم را با دلار ۱۰ هزار تومانی و سکه سه میلیون تومانی رها کرده ایم و بعد هم می گوییم ساکت شوند، خب این نمی شود. بالاخره باید با مردم گفت وگو کرد.

وی با بیان اینکه عنوان را نباید سیاسی کرد، گفت: به صورت جریانی هم نباید با این مباحث برخورد کرد. باید گفته شود که واقعیت اقتصاد این است و ما باید این کارها را انجام دهیم. با مردم صحبت نمی کنند، پاسخگوی پرسشها مردم نیستند بعد هم به مردم می گویند آیا اعتراض می کنید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم را با دلار ۱۰ هزار تومانی و سکه سه میلیون تومانی رها کرده‌ایم و بعد هم میگوییم ساکت شوند، خب این که نمی‌شود.

نقوی حسینی در پاسخ به این پرسش که دولت می گوید بعضی چوب لای چرخ نظام اجرایی و دولت می کنند، گفت: بگویند FATF اینقدر اثر داشته، تحریم ها اینقدر اثر داشته، چوب هایی که لای چرخ کرده اند، این چوب ها است و اینقدر اثر داشته و جهت مردم توضیح بدهند. مردم را در نا آگاهی رها می کنیم بعد می خواهیم مردم خودشان بفهمند. چه چیز را بفهمند؟

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با اشاره به عنوان ارز گفت: چه کسی ارز تولید می کند؟ دولت، چه کسی ارز دریافت می کند؟ دولت، چه کسی هزینه می کند؟ دولت، مگر نفر سومی این وسط هست؟

وی در پاسخ به این پرسش که دولت مدعی است که دستگاه های نظامی دارند بازار را هدایت می کنند، گفت: بیایند و اعلام کنند دستگاه های نظامی که همه ارزش تحریم هستند، بیایند و اعلام بکنند. واقعا اینگونه نیست کار اینطوری نمی شود ما ناراحت این هستیم.

مردم را با دلار ۱۰ هزار تومانی و سکه سه میلیون تومانی رها کرده‌ایم

واژه های کلیدی: میلیون | اعتراض | اقتصادی | اعتراضات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog